Retro motociklų festivalis „Bike X Dream“ Biržuose

  • -

Retro motociklų festivalis „Bike X Dream“ Biržuose

Category:Renginiai,Renginiai 2014

„Klasikos“ parakas – dar nesudrėko! Ir tai įrodo klubo “Klasika” dalyvavimas retro motociklų festivalyje „Bike X Dream“. Jau kurį laiką mūsų klubas yra žinomas kaip vienas iš geriausių ir įdomiausių senovinių automobilių klubų Lietuvoje. Ir tai – tiesa, nes iki šio laiko klubo veikla apėmė tik visą tai, kas susiję su automobilizmo istorija ir istorinių automobilių renginių propagavimu. Galima sakyti, kad motociklai buvo nepelnytai pamiršti. Gana netikėtai, grupei klubo narių, kilo mintis praplėsti mūsų veiklą bei klubo interesus ir dalyvauti retro motociklų festivalyje „Bike X Dream“. Tuo labiau, kad pasidairius po mūsų klubo narių garažus, radome tokių eksponatų, kurių dar iki šio laiko nebuvo mačius senovinės technikos renginiais išlepinta visuomenė. Maža to, šis motociklų festivalis vyko čia pat – Biržuose. Taigi, beliko tik dalyvauti. Labai gaila, kad šio retro motociklų renginio data sutapo su Latvijoje vykusia prestižine automobilių paroda „Riga Retro 2014“, todėl teko išskaidyti jėgas ir parodyti tik mažą klubo narių motociklų kolekcijos dalį . Senovinės technikos klubą „Klasika“ atstovavo puikiai restauruoti motociklai 1927 m. Douglas EW 350 bei 1956 m. Minsk M1M, retas 1961 m. Pannonia TLB DeLuxe modelis, rusiški motociklai 1969 m. Iž Jupiter 2K ir 1976 m. Voschod 2.
Taigi, žiūrovų simpatijas ir pagrindinį renginio prizą pelnęs Douglas EW 350 (savininkas D. Linkevičius) įrodė, kad dalyvauta buvo ne veltui ir kad, „Klasikos“ parakas – dar nesudrėko!

Dainiaus Nagelės nuotraukos