Klubo “Klasika” metų automobilis ir gražiausia nuotrauka

  • -
Ernesta ir Buick Riviera, pagam. 1972 m.

Klubo “Klasika” metų automobilis ir gražiausia nuotrauka

Category:Apie Tags : 

Prieš pat šv. Kalėdas, ramų kūčių vakarą baigėsi klubo “Klasika” gražiausios nuotraukos ir metų automobilio konkursas. Daugiausia balsų klubo “Facebook” paskyroje surinkusi “Klasikos” kalendoriaus nuotrauka skelbiama laimėtoja, o jos autorius apdovanojamas “Klasikos” narių piniginiu prizu. Tuo pačiu, nuotraukoje nufotografuotas automobilis skelbiamas Senovinės technikos klubo “Klasika” 2014 metų automobiliu. Taigi, surinkusi 613 balsų, gražiausios nuotraukos rinkimus laimėjo ir 500 Lt piniginį prizą pelnė – Dainiaus Nagelės nuotrauka. O šioje nuotraukoje nufotografuotas Gedimino Aleksandravičiaus automobilis Buick Riviera – skelbiamas klubo “Klasika” metų automobiliu! Dėkojame Ernestai suteikusiai konkursui ypatingo žavesio ir ko gero nulėmusiai šios nuotraukos pergalę!
Taigi, dar kartą sveikiname Ernestą, Dainių ir Gediminą! Jūs, visi trys – puiki, klasiška “Klasikos” komanda!
Galime pasidžiaugti, kad mūsų paskelbtuose gražiausios nuotraukos ir metų automobilio rinkimuose sulaukėme labai didelio skaičiaus susidomėjusiųjų. Vieni iš jų balsavo, kiti šiaip pasižvalgė, na o “Facebook”-o statistika užfiksavo rekordinį 31 tūkstantį mūsų konkurso žiūrovų skaičių. Virš dviejų tūkst. padidėjo ir mūsų klubo “mėgėjų” skaičius.
Ačiū visiems – fotografavusiems, pozavusiems, vienaip ar kitaip prisidėjusiems prie šių nuostabių nuotraukų pasirodymo! Reiškiame nuoširdžią padėką visiems savo „Facebook”-o draugams už balsavimą ir palaikymą! Esame dėkingi mūsų klubo nariams Klemensui, Gediminui, Daliui, Aurimui ir Egidijui už piniginio prizo steigimą!
Linksmų šv. Kalėdų!
Siūlome žvilgtelėti į dar keletą Dainiaus Nagelės nuotraukų, kuriose – klubo „Klasika” metų automobilis Buick Riviera, pagamintas 1972 metais