Senovinės technikos klubo „Klasika” 2016 m. kalendorius

  • -

Senovinės technikos klubo „Klasika” 2016 m. kalendorius

Category:Apie,Renginiai 2016,Skaitykla Tags : 

Paskutinį 2015-ų metų mėnesį pasirodęs jau ketvirtas kasmetinis klubo “Klasika” kalendorius, lyg ir niekuo nebestebina. Nebent, kokybe ir didžiule jį kūrusių, rengusių, fotografavusių, pozavusių, ar kitaip prisidėjusių bendraminčių komanda. Taigi, šiemet prie šio mūsų klubo kūrinio “rankas prikišo” nei daug, nei mažai – virš 30 žmonių. Taip jau yra, kad šis kasmetinis projektas, užbaigdamas visus metų darbus, tampa lyg ir mūsų klubo vizitine kortele. O kokia ji, vertinsite – Jūs, pasisakydami, pasidalydami, dovanodami ir balsuodami…
Beje, neužilgo paskelbsime gražiausios 2016 m. klubo „Klasika“ kalendoriaus nuotraukos rinkimus. Balsuodami klubo Facebook-o paskyroje: https://www.facebook.com/klasika/ galėsite išrinkti puikiausią kalendoriaus nuotrauką, gražiausią fotomodelį ir geriausią fotografą. Žinoma, nugalėtojai bus apdovanojami…

Taigi, ačiū visiems tiems, kurie rėmė, palaikė, dalyvavo ir kurių dėka šis projektas tapo ne tik kalendoriumi, bet ir originaliu kūriniu!

Tariame nuoširdų ačiū šio projekto vadovui Vytautui Gineikai ir fotosesijų vadovei Vaidai Delkutei!

Dėkojame fotografams: Ilonai Daubaraitei, Andriui Repšiui, Aurimui Frankui, Mantui Šimkui, Vilhelmantui Sereikai, Gediminui Aleksandravičiui!

Esame sužavėti ir dėkingi fotomodeliams: Aušrai S., Eglei L., Eivei M., Emai V., Emilijai D., Emilijai S., Enrikai Z., Evelinai K., Evelinai N., Eivilei L., Gabijai M., Justinai J., Justinai J., Ievai T., Ivetai P., Ramintai S., Viktorijai S.!

Reiškiame nuoširdžią padėką fotomodelių vadovėms: Daliai Audėjaitienei, Vaidai Delkutei, Sigitai Jakubonienei, Rasai Kazėnienei, Karolinai Žurauskaitei!

Ačiū – senovinės technikos savininkams: Gintautui Miškiniui, Stanislovui Bartkevičiui, Mariui Šmilui, Alfredui Zigmantui, Andriui Zigmantui, Martynui Bacevičiui, Daliui Linkevičiui, Gediminui Aleksandravičiui, Vytautui Gineikai!

Dėkui Jums visiems! Jūs esate geriausi! Juk “Klasiką” renkasi tik geriausieji!