Senovinės technikos suvažiavimas „Mes važiuojame 2016“

  • -

Senovinės technikos suvažiavimas „Mes važiuojame 2016“

Category:Apie,Renginiai 2016 Tags : 

Kaip ir kasmet, pirmasis pavasarinis klubo “Klasika” automobilių išvažiavimas prasidėjo kelione į Pasvalį. Tai lyg įrodymas, kad po ilgų žiemos mėnesių mes ir vėl važiuojame. Tiesą pasakius, taip ir vadinasi ši šventė, jau aštunti metai sukviečianti į Pasvalį senovinės technikos mylėtojus iš visos Lietuvos. Į šį renginį suvažiuoja visi, kas tik gali važiuoti. Ir nesustebkite čia pamatę ne tik istorinius automobilius ir motociklus, bet ir šiek tiek naujesnę, arba akiai neįprastą techniką. Juk svarbiausia – mes važiuojame…

Taigi, pasak rengėjų, šiemet į Pasvalį suplūdo net 150 įvairių važiuojančių senovinių transporto priemonių. Gaila, kad lietus ir bjaurus oras neleido ilgėliau pasigrožėti nei gausios technikos margumynu, nei įvairiomis pramogomis, laukusiomis žiūrovų Smegduobių parke. O jų buvo nemažai: visokiausios judančios technikos paradas miesto gatvėmis, paroda, mugė, motosporto atstovų pasirodymai, karate kovos, roko muzikos koncertai ir daugelis kitų įdomių dalykų!

Klubo „Klasika“ nariai Smegduobių parke demonstravo keturiolika senovinių automobilių. Beje, šiemet renginys „Mes važiuojame“ kaip niekad buvo dosnus mūsų klubui. „Klasika“ pelnė rengėjų pagarbą už ilgametį ir aktyvų dalyvavimą šioje šventėje, o mūsų klubo nario Daliaus Linkevičiaus Cadillac 42-62, pagamintas 1942 m., buvo įvertintas ir apdovanotas Grand Prix – pagrindiniu „Mes važiuojame“ prizu! Sveikiname Dalių!

Ilonos Daubaraitės nuotraukos