Rokiškio miesto šventė

  • 1

Rokiškio miesto šventė

Category:Renginiai,Renginiai 2009

Praeitą šeštadienį (2009 m. rugsėjo 19 d.) Rokiškio mero kvietimu mūsų klubui buvo suteikta garbė dalyvauti Rokiškio miesto šventėje ir surengti senovinių automobilių parodą. Šventiniame parade ir parodoje dalyvavo 27 senovinės transporto priemonės: trys pasvaliečių ekipažai, keturi – rokiškėnų, vienas – vilniečių ir likusieji – biržiečių. Čia išvysite nemažai vaizdų iš parodos ir galbūt pajusite truputį mūsų klubo dvasios… Esame dėkingi klubo draugams ir visiems prisidėjusiems prie šios išvykos. Ypatingai esame dėkingi svetingiesiems rokiškėnams bei Rokiškio baikerių klubui – už malonų priėmimą.


1 Comment


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klasikaus/domains/klasika.us/public_html/wp-content/themes/enigma-premium-advance3-7-3/core/comment-function.php on line 11

Algimantas

rugsjo 23, 2009at 12:10

Labai puikiai restauruoti GAZ51A ir GAZ63.

Gal autoriai pateiktų daugiau šių sunkvežimių interjerų ar kabinų išorės nuotraukų?